Siemens - Voetschakelaar - 3SE2902-0AA20
Productomschrijving
3SE2902-0AA20 MOMENTARY-CONTACT FOOT SWITCH
Momentary-contact foot switch, 1-pedal With cover, without latching Metal enclosure IP65, 1 NO+1 NC, cable entry M20 x 1.5 momentary-contact foot switch SIRIUS 3SE29 as an operation device on especially hazardous parts of the plant, e.g. on presses and pun
voetschakelaar, 1-pedalig met kap, zonder vergrendeling Metalen behuizing IP65, 1NO+1NC, kabelinvoer M20 x 1,5 voettaster SIRIUS 3SE29 als bedieningsvoorziening aan zeer gevaarlijke installatiedelen, bijv. aan persen of ponsmachines, ideaal wanneer de handen vrij moeten blijven. SAFETY is a SIRIUS business.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2393263 |
| Artikelnummer fabrikant | 3SE29020AA20 |
| EAN-code | 4011209576575 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voetschakelaar |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3SE2902-0AA20 |
| Omschrijving | voetschakelaar 1 pedaal kabelinvoer M20 x 1,5 IP65, 1NO+1NC, beschermk |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met beschermingskap | Ja |
| Met vergrendeling | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Met beschermisolatie | Nee |
| Breedte | 156 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 16 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 138 mm |
| Aantal schakelstanden | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,425 kg |
| Afmeting verpakking | 0,299 x 0,347 x 0,149 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 257,00 per 1 st |
Links
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SE2902-0AA20/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3SE2902-0AA20
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SE2902-0AA20/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SE2902-0AA20/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SE2902-0AA20/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3SE2902-0AA20/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st