Sinus - 754090400A
Ons artikelnummer
3409905
Artikelnummer fabrikant
754090400A
Type nummer
754090400A
EAN-code
8715179004330
Productomschrijving
754090400A 9KW 3X400V DELTA 9000 RAL7004 IPX4
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3409905 |
| Artikelnummer fabrikant | 754090400A |
| EAN-code | 8715179004330 |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Sinus |
| Serie | |
| Type nummer | 754090400A |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 16 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 740,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st