SLV - Bodeminbouwarmatuur - DASAR® 600 EL rvs 3000K vierkant
Productomschrijving
1007195 DASAR® 600, VLOERINBOU WARMATUUR, 18 W, 3000K, IP65/IP67, VIERKANT, ROE
Het vierkante DASAR® vloerinbouwarmatuur overtuigt met hoogwaardige kwaliteit: naast een uitstekend lichtrendement van meer dan 120 lm/W zijn een lange levensduur (L80/B10 50.000 u) en robuustheid gegarandeerd. De mechanische belasting van het door rvs afgedekte armatuur is 2000 kg en de IP65/67 beschermt tegen elk soort weer. Het licht met de nauwe stralenbundel past zich via de DALI Touch DIM gemakkelijk aan de schemering aan. De installatie is met de apart leverbare montagebehuizing snel en eenvoudig uit te voeren.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4302596 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007195 |
| EAN-code | 4024163274739 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodeminbouwarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR® 600 EL rvs 3000K vierkant |
| Omschrijving | DASAR® 600, vloerinbouwarmatuur, 18 W, 3000K, IP65/IP67, vierkant, roe |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 100 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Richtbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 600 mm |
| Inbouwlengte | 620 mm |
| Inbouwbreedte | 620 mm |
| Overrijdbaar | Nee |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 55 °C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 550 - 550 mA |
| Max. belasting | 2000 kg |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Stralingshoek | 11-20° - Nauwstralend |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor lampvermogen | 18 - 18 W |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Hoogte/diepte | 90 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 140 mm |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | RVS 316 (1.4401) |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 122.22 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,82 kg |
| Afmeting verpakking | 0,655 x 0,135 x 0,158 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 549,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st