SLV - Bodeminbouwarmatuur - DASAR® S RL rond 24° 3000K
Productomschrijving
1007680 DASAR® S, VLOERINBOUWA RMATUUR, ROND, 4 W, 3000K, 24°, IP67, CILINDRISC
Het DASAR® S vloerinbouwarmatuur overtuigt met hoogwaardige kwaliteit. Daarbij kan de kleurtemperatuur van de symmetrische lichtuitstraling via de CCT-switch (2700K/3000K) worden ingesteld. De mechanische belasting van het rvs--armatuur is 2000 kg en dankzij de IP67 is het beschermd tegen elk soort weer. Bovendien kan de uitstraalhoek met drie apart leverbare en verwisselbare reflectoren (15°, 36°, 60°) individueel worden ingesteld. En met de apart verkrijgbare montagebehuizing verloopt de installatie snel en gemakkelijk.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4302745 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007680 |
| EAN-code | 4024163288217 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodeminbouwarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR® S RL rond 24° 3000K |
| Omschrijving | DASAR® S, vloerinbouwarmatuur, rond, 4 W, 3000K, 24°, IP67, cilindrisc |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 105 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Richtbaar | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 115 mm |
| Buitendiameter | 105 mm |
| Inbouwlengte | 180 mm |
| Inbouwbreedte | 180 mm |
| Inbouwdiameter | 180 mm |
| Overrijdbaar | Nee |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 55 °C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 200 - 200 mA |
| Max. belasting | 2000 kg |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 350 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor lampvermogen | 4 - 4 W |
| Max. systeemvermogen | 4 W |
| Hoogte/diepte | 105 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 150 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 87.5 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,642 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,11 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 209,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st