SLV - Staande lamp - CONCRETO FL grau 10W GU10 IP65 roun
Brutoprijs
124,00
SLV - Staande lamp - CONCRETO FL grau 10W GU10 IP65 roun
Ons artikelnummer
4245551
Artikelnummer fabrikant
1006408
Type nummer
CONCRETO FL grau 10W GU10 IP65 roun
EAN-code
4024163266321
Lamptype
LED uitwisselbaar
Lamphouder
GU10
Aantal verlichtingskoppen
1
Lampkoppen beweegbaar
Nee
Met aparte leeslamp
Nee
Productomschrijving
1006408 CONCRETO FL, STAAND AR
De CONCRETO FL staande armatuur, gemaakt van het trendy materiaal beton, maakt een robuust statement in de buitenruimte. Dankzij de GU10 sokkel kunt u zelf de passende lichtbron kiezen. Bovendien is de grijze betonlamp dankzij beschermingsgraad IP65 perfect beschermd tegen stof en waterstralen uit alle richtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245551 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006408 |
| EAN-code | 4024163266321 |
| Artikelklasse (ETIM) | Staande lamp |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | CONCRETO FL grau 10W GU10 IP65 roun |
| Omschrijving | CONCRETO FL, staand armatuur rond GU10 grijs 10W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | GU10 |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Lampkoppen beweegbaar | Nee |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Breedte | 120 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Met reflector | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Richtbaar | Nee |
| Lengte | 120 mm |
| Met schakelaar | Nee |
| Met dimmer | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Met lichtbron | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Kleur afdekking | Zwart |
| Spanningstype | AC |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 - 10 W |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Hoogte/diepte | 117 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,573 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,205 x 0,205 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 124,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st