Stago - Console kabeldraagsysteem - 4551120
Ons artikelnummer
2688327
Artikelnummer fabrikant
4551120
Type nummer
4551120
EAN-code
8428031037680
Lengte
42 mm
Hoogte
82 mm
Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte
200 - 244 mm
Breedte
244 mm
Model
Wandconsole
Productomschrijving
4551120 DRAADGOOT CONSOLE 200 CONSOLE SZ200
Performa - Console - FB - 200mm - 82x42x244mm - Sendzimir verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2688327 |
| Artikelnummer fabrikant | 4551120 |
| EAN-code | 8428031037680 |
| Artikelklasse (ETIM) | Console kabeldraagsysteem |
| Merk | Stago |
| Serie | Performa |
| Type nummer | 4551120 |
| Omschrijving | CONSOLE SZ 200 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lengte | 42 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 200 - 244 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Model | Wandconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Draaglast | 2.6 kN |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 30 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,382 kg |
| Afmeting verpakking | 0,244 x 0,042 x 0,082 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st