Stago - Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem - CSU08543009
Ons artikelnummer
1003814
Artikelnummer fabrikant
CSU08543009
Type nummer
CSU08543009
EAN-code
8712186003509
Afbuiging (hoek)
90°
Lengte
219 mm
Geschikt voor kabelgoot
Ja
Breedte
200 mm
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
0854.30.09 DEKSEL STIJG 200MM STIJGSTUKDEKSEL KG281
gevormd intern stijgend stuk voor afdekplaat 200 mm gegalvaniseerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1003814 |
| Artikelnummer fabrikant | CSU08543009 |
| EAN-code | 8712186003509 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bocht/hoekstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | Stago |
| Serie | KG281 |
| Type nummer | CSU08543009 |
| Omschrijving | STIJGSTUKDEKSEL VAST 200 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Lengte | 219 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Breedte | 200 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Bevestigingswijze | Dekselklem |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Richtingsverandering | Verticaal stijgend |
| Hoek | 90° |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,632 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,23 x 0,205 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st