Stago - Scheidingsschot kabeldraagsysteem - CSU76020000
Ons artikelnummer
2354688
Artikelnummer fabrikant
CSU76020000
Type nummer
CSU76020000
EAN-code
8712186041945
Scheidingstussenschothoogte
55 mm
Lengte
3000 mm
Model
L-profiel
Bevestigingsperforatie
Ja
Bevestigingswijze
Schroefloos
Productomschrijving
CSU76020000 SCHEIDINGSSCHOT H=60 L=3
KG 281 - Scheidingsschot - FB - 55x19mm - L=2995mm - Sendzimir verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2354688 |
| Artikelnummer fabrikant | CSU76020000 |
| EAN-code | 8712186041945 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsschot kabeldraagsysteem |
| Merk | Stago |
| Serie | TV184 |
| Type nummer | CSU76020000 |
| Omschrijving | SCHEIDINGSSCHOT H=60 L=3m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Scheidingstussenschothoogte | 55 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Model | L-profiel |
| Bevestigingsperforatie | Ja |
| Bevestigingswijze | Schroefloos |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 73 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,473 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,055 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,18 per 1 st |
Artikel bevat 3 m