Sylvania - Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat - LYNX-D SUPERIA 26W/827 2PN SL
Ons artikelnummer
4129389
Artikelnummer fabrikant
0025907
Type nummer
LYNX-D SUPERIA 26W/827 2PN SL
EAN-code
5410288259079
Lampvermogen
26 W
Lichtstroom
1800 lm
Voet
G24d-3
Kleurweergave-index
80-89
Kleurtemperatuur
2700 K
Productomschrijving
0025907 LYNX-D SUPERIA 26W/827
LYNX-D CFL 26W 827 2700K G24d-3
- Compact and high performance double bend 2-bend pin lamp, - Suitable for operation on elecronic control gear (DE type) and magnetic ballast (D version), - Dimmable with suitable dimmer, - Excellent colour rendering, - Suitable for emergency lighting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129389 |
| Artikelnummer fabrikant | 0025907 |
| EAN-code | 5410288259079 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Lynx D |
| Type nummer | LYNX-D SUPERIA 26W/827 2PN SL |
| Omschrijving | LYNX-D CFL 26W 827 G24d-3 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lampvermogen | 26 W |
| Lichtstroom | 1800 lm |
| Voet | G24d-3 |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 35 mm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale lengte | 174 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 12000 h |
| Lichtkleur | 827 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 26 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,083 kg |
| Afmeting verpakking | 17,3 x 3,6 x 3,6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st