Sylvania - Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat - LYNX QE 16WATT 840 GR10Q
Ons artikelnummer
4129362
Artikelnummer fabrikant
0024992
Type nummer
LYNX QE 16WATT 840 GR10Q
EAN-code
5410288249926
Lampvermogen
16 W
Lichtstroom
1050 lm
Voet
GR10q
Kleurweergave-index
80-89
Kleurtemperatuur
4000 K
Productomschrijving
0024992 LYNX QE 16W GR10Q 840
LYNX-QE CFL 16W 840 4000K 4pins GR10q
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129362 |
| Artikelnummer fabrikant | 0024992 |
| EAN-code | 5410288249926 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Lynx QE |
| Type nummer | LYNX QE 16WATT 840 GR10Q |
| Omschrijving | LYNX-QE CFL 16W 840 4pin GR10q |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lampvermogen | 16 W |
| Lichtstroom | 1050 lm |
| Voet | GR10q |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Totale lengte | 141 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lichtkleur | 840 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 16 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,096 kg |
| Afmeting verpakking | 14,1 x 2,4 x 13,7 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st