Sylvania - Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat - SA LYNX-S 9W/827 G23 SLV 10 P
Ons artikelnummer
4129381
Artikelnummer fabrikant
0025882
Type nummer
SA LYNX-S 9W/827 G23 SLV 10 P
EAN-code
5410288258829
Lampvermogen
9 W
Lichtstroom
600 lm
Voet
G23 (2-pins)
Kleurweergave-index
80-89
Kleurtemperatuur
2700 K
Productomschrijving
0025882 LYNX-S 9W/827 G23 SLV
LYNX-S CFL 9W 827 2700K G32
- Single-bend pin base compact lamp, - Suitable for operation on electronic control gear (SE version), - For use with magnetic ballast (S Version), - Dimmable with suitable ballast, - Excellent colour rendering, - Suitable for emergency lighting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129381 |
| Artikelnummer fabrikant | 0025882 |
| EAN-code | 5410288258829 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Lynx S |
| Type nummer | SA LYNX-S 9W/827 G23 SLV 10 P |
| Omschrijving | LYNX-S CFL 9W 827 G32 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lampvermogen | 9 W |
| Lichtstroom | 600 lm |
| Voet | G23 (2-pins) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 33 mm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale lengte | 168 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 12000 h |
| Lichtkleur | 827 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 9 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 2,2 x 3,8 x 15,9 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st