Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL CRNR SRFC 14 EF/T 1M
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL CRNR SRFC 14 EF/T 1M
Ons artikelnummer
4129304
Artikelnummer fabrikant
0022593
Type nummer
PRFL CRNR SRFC 14 EF/T 1M
EAN-code
5410288225937
Kleur
Zilver
Materiaal
Aluminium
Lengte
1000 mm
Breedte
24 mm
Hoogte
19 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0022593 PROFILE CORNER SURFACE
START PROFIEL HOEK OPB 14 EF/T 1M ANOD
A 1000mm length anodised aluminium lighting profile that can be combined with slide (0022614) or click (0022615) opal diffusers with a maximum LED strip width of 14mm. Thanks to the angular design this profile offers two lighting angles (30° / 60°). This decorative profile design provides hidden mounting. Additional accessories like end caps, profile holders or mounting brackets need to be ordered separately.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129304 |
| Artikelnummer fabrikant | 0022593 |
| EAN-code | 5410288225937 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Profile Corner Surface 14 |
| Type nummer | PRFL CRNR SRFC 14 EF/T 1M |
| Omschrijving | ST PROF HOEK OPB 14 EF/T 1M |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,21 kg |
| Afmeting verpakking | 100 x 2,4 x 2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st