Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SHW WD SRFC 30 CDE-9/T 3M
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SHW WD SRFC 30 CDE-9/T 3M
Ons artikelnummer
4129318
Artikelnummer fabrikant
0022609
Type nummer
PRFL SHW WD SRFC 30 CDE-9/T 3M
EAN-code
5410288226095
Kleur
Zilver
Materiaal
Aluminium
Lengte
3000 mm
Breedte
33 mm
Hoogte
13 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0022609 PROFILE SHALLOW WIDE S
START PROFIEL ONDIEP BREED OPB 30 CDE-9/T 3M ANOD
A shallow wide 1000mm length anodised aluminium lighting profile that can be combined with multiple click diffusers (flat opal - 0022624, round frosted - 0022625, square opal - 0022633) with a maximum LED strip width of 20mm. Can be mounted with 'Profile HO surface 16 raw alu.' or dedicated plates. Additional accessories like end caps, profile holders or mounting brackets need to be ordered separately.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129318 |
| Artikelnummer fabrikant | 0022609 |
| EAN-code | 5410288226095 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Profile Shallow Wide Surface 30 |
| Type nummer | PRFL SHW WD SRFC 30 CDE-9/T 3M |
| Omschrijving | ST PROF OB OPB 30 CDE-9/T 3M |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 33 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,11 kg |
| Afmeting verpakking | 300 x 3 x 2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st