Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SM DP SRFC 20 EF/T 3M
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Sylvania - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - PRFL SM DP SRFC 20 EF/T 3M
Ons artikelnummer
4129316
Artikelnummer fabrikant
0022607
Type nummer
PRFL SM DP SRFC 20 EF/T 3M
EAN-code
5410288226071
Kleur
Zilver
Materiaal
Aluminium
Lengte
3000 mm
Breedte
23 mm
Hoogte
25 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0022607 PROFILE SEMI DEEP SURF
START PROFIEL HALF DIEP OPB 20 EF/T 3M ANOD
A semi deep 3000mm length anodised aluminium lighting profile that can be combined with frosted slide (0022622) or opal click (0022623) diffusers with a maximum LED strip width of 20mm. The profile enables the cables to be hidden away and thanks to the good heat transfer capabilities it is possible to use LED sources of higher power. Additional accessories like end caps, profile holders or mounting brackets need to be ordered separately.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4129316 |
| Artikelnummer fabrikant | 0022607 |
| EAN-code | 5410288226071 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Profile Semi Deep Surface 20 |
| Type nummer | PRFL SM DP SRFC 20 EF/T 3M |
| Omschrijving | ST PROF HD OPB 20 EF/T 3M |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,82 kg |
| Afmeting verpakking | 300 x 2 x 2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st