Sylvania - Montagebalk - LED IP20 BATTEN L1800 SINGLE
Ons artikelnummer
4130396
Artikelnummer fabrikant
0045161
Type nummer
LED IP20 BATTEN L1800 SINGLE
EAN-code
5410288451619
Lamptype
LED niet uitwisselbaar
Geschikt voor aantal lichtbronnen
1
Lamphouder
Geen
Breedte
43 mm
Voorschakelapparaat inbegrepen
Nee
Productomschrijving
0045161 LED IP20 BATTEN L1800
LED IP20 BATTEN L1800 SINGLE 4000K
full range of LED Battens to replace traditional T8 battens (600mm, 1200mm, 1500mm and 1800mm), ease of installation, 24W, 3250 lum, 4000K, 25000h lifethtime
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4130396 |
| Artikelnummer fabrikant | 0045161 |
| EAN-code | 5410288451619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagebalk |
| Merk | Sylvania |
| Serie | IP20 LED Batten - Single |
| Type nummer | LED IP20 BATTEN L1800 SINGLE |
| Omschrijving | LED IP20 BATTEN L1800 S 4000K |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lamphouder | Geen |
| Breedte | 43 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur behuizing | Overig |
| Met schakelaar | Nee |
| Lengte | 1800 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 100 - 104.3 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3250 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 25000 h |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Max. systeemvermogen | 24 W |
| Vermogensfactor | 0 |
| Hoogte/diepte | 48 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 135 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,58 kg |
| Afmeting verpakking | 180 x 4,25 x 4,72 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 64,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st