Sylvania - Montagebalk - ST E BTN 1500 IP65 3300 840
Productomschrijving
START ECO BATTEN IP65 3300LM 840
START ECO BATTEN 1500 IP65 3300LM 840
The new upgraded START eco Batten IP65 is a versatile range of slimline LED waterproof luminaires that provide an ideal solution for applications such as workshops, garages and outdoor covered spaces. The design allows the luminaire to be easily linked to another luminaire through an IP65 rated connector. The product can be a slimline replacement for single and twin 36W/58W fluorescent waterproof battens.Polycarbonate housing and diffuser, 3300 lm, 23 W, 143 lm/W, 4000 K, drive current 320 mA, non dimmable, CRI 80, IP65, IK08, Class II, nominal average lifetime (h): 30000, 1570 mm x 43 mm x 50 mm, energy class: A++ A+ A.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3358992 |
| Artikelnummer fabrikant | 0045752 |
| EAN-code | 5410288457529 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagebalk |
| Merk | Sylvania |
| Serie | START eco Batten IP65 - NEW |
| Type nummer | ST E BTN 1500 IP65 3300 840 |
| Omschrijving | ST E BTN 1500 IP65 3300 840 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Lamphouder | Geen |
| Breedte | 43 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Met schakelaar | Nee |
| Lengte | 1570 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 106.5 - 116.2 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3300 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Max. systeemvermogen | 23 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 143 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,8 kg |
| Afmeting verpakking | 159,6 x 4,6 x 5,3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 106,00 per 1 m |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 m