Sylvania - Montagebalk - SYLPROOF SUPERIA ACRYLIC 136 L
Ons artikelnummer
1184395
Artikelnummer fabrikant
0056306
Type nummer
SYLPROOF SUPERIA ACRYLIC 136 L
EAN-code
5410288563060
Geschikt voor aantal lichtbronnen
0
Lamphouder
G13
Lampvermogen
36 W
Breedte
92 mm
Voorschakelapparaat
Elektronische VSA
Productomschrijving
0056306 SYLPROOF SUPERIA 1x36 SYLPROOF SUPERIA ACRYLIC 136
SYLPROOF SUPERIA T8 1x36W PC acryl afschermkap
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1184395 |
| Artikelnummer fabrikant | 0056306 |
| EAN-code | 5410288563060 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagebalk |
| Merk | Sylvania |
| Serie | Sylproof Superia Acrylic - T8 Magne |
| Type nummer | SYLPROOF SUPERIA ACRYLIC 136 L |
| Omschrijving | SYLPR. SUPERIA 1x36W PC acryl |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Lamphouder | G13 |
| Lampvermogen | 36 W |
| Breedte | 92 mm |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Met schakelaar | Nee |
| Lengte | 1265 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 0 - 0 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Geen |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Vermogensfactor | 0 |
| Hoogte/diepte | 99 mm |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,444 kg |
| Afmeting verpakking | 127,7 x 9,9 x 6,6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st