Sylvania - Pendelarmatuur - AREUM S 1200 DI 4K DALI ALU
Productomschrijving
0042951 AREUM PEND 1200 DI 4K
AREUM PENDEL 1200 D/I 4000K DALI ALUMINIUM
AREUM SUSPENDED 1200 D/I 4000K DALI ALU is a highly efficient suspended LED luminaire with 70% direct and 30% indirect light distribution. Ultra thin (17mm) aluminium body with rounded edges. Length 1200mm, width 300mm. White aluminium RAL9006 powder coated luminaire body, powder coated steel surface gearbox and Y-shape power feeded suspension cables. Low flicker (<5%) DALI dimmable driver. Luminous flux: 5150lm, Power consumption: 40W. Luminaire efficacy: 129lm/W. CRi (Ra)>80 4000K (Neutral White) LED, chromaticity tolerance: SDCM<3. Lifespan: L80B10 57,000h. UGR<19, Luminance at 65°<3000 cd/m2. Photobiological safety risk group 0. Electrical protection: Class I. Glow Wire Test 650°C.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4334078 |
| Artikelnummer fabrikant | 0042951 |
| EAN-code | 5410288429519 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pendelarmatuur |
| Merk | Sylvania |
| Serie | |
| Type nummer | AREUM S 1200 DI 4K DALI ALU |
| Omschrijving | AREUM PEND 1200 DI 4K DALI ALU |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Breedte | 300 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Reflector | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1200 mm |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Pendellengte | 300 - 2000 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 185.2 - 202 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5150 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Max. systeemvermogen | 40 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 129 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Hoogte/diepte | 17 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 5 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 35 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 35 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,6 kg |
| Afmeting verpakking | 125 x 45,5 x 6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 339,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st