Sylvania - Pendelarmatuur - SYLPENDANT WHITE
Ons artikelnummer
4130330
Artikelnummer fabrikant
0044407
Type nummer
SYLPENDANT WHITE
EAN-code
5410288444079
Breedte
1650 mm
Voorschakelapparaat inbegrepen
Nee
Nom. spanning
220 - 240 V
Direct-/indirectaandeel apart regelbaar
Nee
Kleur behuizing
Overig
Productomschrijving
0044407 SYLPENDANT WHITE
SYLPENDANT WIT
Sleek and compact metal pendant with the E27 socket, designed specifically to enhance the product's aesthetic. Modern and versatile design. Perfect for Sylvania LED lamps range. Premium fit and finish. Sleek and compact white metal pendant with E27 socket, designed to enhance the product's aesthetic (only glass and metal visible). Maximum cord length 1450mm. Maximum rated LED lamp wattage = 25W.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4130330 |
| Artikelnummer fabrikant | 0044407 |
| EAN-code | 5410288444079 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pendelarmatuur |
| Merk | Sylvania |
| Serie | |
| Type nummer | SYLPENDANT WHITE |
| Omschrijving | SYLPENDANT WIT |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Breedte | 1650 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Overig |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Lengte | 1650 mm |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Pendellengte | 0 - 0 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 0 - 113.6 mA |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Geen |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Max. systeemvermogen | 25 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 lm/W |
| Vermogensfactor | 0 |
| Hoogte/diepte | 1650 mm |
| Diameter | 74 mm |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,37 kg |
| Afmeting verpakking | 10,5 x 10,5 x 13 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st