Sylvania - Plafond-/wandarmatuur - RANA LEDS600 LO 3K LOUV
Productomschrijving
0051454 RANA LED S 600 LO 3K L
RANA LED S G2 600 3K LOUV+PRI WIT
Surface or Suspended LED Linear luminaire with Louvre + Prismatic Optic, Direct Light Distribution, Luminaire Dimensions: 616x616x50mm, Sylvania White body colour, IP20, IK07, Light Engine Dimensions: 570x130mm, Constant Current, Low LED flicker (+/-5%), Warm White (3000K) LED Colour Temperature, 2800lm, 28W, 100lm/W efficacy, CRI>80, 3 SDCM (3-step MacAdam ellipse) LED Colour Consistency, UGR<19, Luminance at 65° < 3000 cd/m2, Lumen Maintenance: L90B10 at 50,000 hours, Quick electrical connection with push-connectors in the luminaire, Glow Wire Test 850°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4130816 |
| Artikelnummer fabrikant | 0051454 |
| EAN-code | 5410288514543 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Sylvania |
| Serie | RANA LED Surface 600 |
| Type nummer | RANA LEDS600 LO 3K LOUV |
| Omschrijving | RANA LED S G2 600 3K |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 616 mm |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 122.8 - 134 mA |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Rasteruitvoering | Mat |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 616 mm |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 28 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2800 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Nom. levensduur L90/B10 bij 25 °C | 50000 h |
| Nom. levensduur L90/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 100 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Kabel |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 27 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 45 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,87 kg |
| Afmeting verpakking | 67 x 6,5 x 64,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 429,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st