Telemecanique Sensors - Inductieve naderingsschakelaar - XSAV12373
Aanbevelingen
Productomschrijving
XSA-V12373 BENADERINGSSCHAK.
XSAV - Inductieve naderingsschakelaar - M30 - 120-3k c/mn - Sn 10mm - 24-48V -2m
Deze sensor biedt een voordelige oplossing voor het detecteren van slip, bandbreuk, asschaar van de aandrijving en overbelasting. Bestemd voor rotatiecontrole, is het geschikt voor transportbanden, emmerliften en Archemedian schroeven. En ook voor slijpers, verbrijzelaars, pompen, centrifugaaldrogers, mixers, etc. Dit product is een cilindervormige, verzonken monteerbare metalen sensor, diameter 30 mm, schroefdraad M30 x 1,5. Het heeft een cilindervormige metalen behuizing en een 2m lange kabel. Het heeft een waarnemingsafstand van 10 mm. Het aanpasbare frequentiebereik is 120 implussen/min tot 3000 implussen/min. Drie-draads, DC voeding, 12V tot 48V, NC-functie, PNP halfgeleideruitgang.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1056535 |
| Artikelnummer fabrikant | XSAV12373 |
| EAN-code | 3389110628968 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Telemecanique Sensors |
| Serie | Inductive and capacitive sensors XS |
| Type nummer | XSAV12373 |
| Omschrijving | IND.BEN.SCHAK. |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Lengte sensor | 81 mm |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 10 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel radiaal |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 12 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 48 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Schakelfrequentie | 800 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 232 g |
| Afmeting verpakking | 13,2 x 9,5 x 4,1 cm |
| Volle verpakking bevat | 22 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 182,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st