Tridonic - LED driver - LC 100/24V bDW SC PRE2
Ons artikelnummer
4216479
Artikelnummer fabrikant
28002417
Type nummer
LC 100/24V bDW SC PRE2
EAN-code
9006210665306
Model
Dynamisch
Geschikt voor buitengebruik
Nee
Behuizing
Kunststof behuizing
Uitgangsvermogen
10 - 100 W
Breedte
43 mm
Productomschrijving
28002417 TRIDONIC LC 100/24V B
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4216479 |
| Artikelnummer fabrikant | 28002417 |
| EAN-code | 9006210665306 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Tridonic |
| Serie | |
| Type nummer | LC 100/24V bDW SC PRE2 |
| Omschrijving | CV DRIVER SSC 100W 24V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Uitgangsvermogen | 10 - 100 W |
| Breedte | 43 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 295 mm |
| Hoogte | 29.8 mm |
| Diameter | 51.87 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Uitgangsstroom | 417 - 4167 mA |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Ja |
| Niet dimbaar | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Compatible met Casambi | Ja |
| Opgenomen vermogen | 107.1 W |
| Dimbaar | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,255 kg |
| Afmeting verpakking | 29,5 x 4,3 x 3,02 CMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 243,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st