Tridonic - LED driver - LC 200 24V IP67 L EXC UNV
Ons artikelnummer
4216490
Artikelnummer fabrikant
28003298
Type nummer
LC 200 24V IP67 L EXC UNV
EAN-code
9006210737867
Model
Statisch
Geschikt voor buitengebruik
Ja
Behuizing
Geïmpregneerd
Uitgangsvermogen
20 - 200 W
Breedte
68 mm
Productomschrijving
28003298 TRIDONIC LC 200 24V I
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4216490 |
| Artikelnummer fabrikant | 28003298 |
| EAN-code | 9006210737867 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Tridonic |
| Serie | |
| Type nummer | LC 200 24V IP67 L EXC UNV |
| Omschrijving | CV DRVR200W 24V IP67(28003298) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Statisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Behuizing | Geïmpregneerd |
| Uitgangsvermogen | 20 - 200 W |
| Breedte | 68 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Lengte | 232 mm |
| Hoogte | 43.5 mm |
| Diameter | 80.45 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Uitgangsstroom | 832 - 8330 mA |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Opgenomen vermogen | 216.5 W |
| Dimbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,372 kg |
| Afmeting verpakking | 32,5 x 4,3 x 2,98 CMT |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 171,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st