Turck - RFID-lezer - TB-Q08-0.15-RS4.47T
Ons artikelnummer
1507704
Artikelnummer fabrikant
7030553
Type nummer
TB-Q08-0.15-RS4.47T
EAN-code
4047101294859
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
30 mm
Breedte
20 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
7030553 TB-Q08 M12 RFID READER
HF lees-/schrijfkop, Kabellengte 0.15 m, Bondig, rechthoekig, hoogte 8mm, actief vlak bovenaan, metaal, GD-Zn,vernikkeld, voeding en functie enkel via aansluiting op BLident interfacemodule, connector M12 x 1, aansluiting enkel via BLident-aansluitkabel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1507704 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030553 |
| EAN-code | 4047101294859 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TB-Q08-0.15-RS4.47T |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 30 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Hoogte | 8 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,037 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,02 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 256,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st