Turck - RFID-lezer - TN-M18-IOL2-H1141
Ons artikelnummer
4146906
Artikelnummer fabrikant
100012160
Type nummer
TN-M18-IOL2-H1141
EAN-code
4047101514186
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Type ingangsspanning
DC
Materiaal behuizing
Overig
Diepte
63.5 mm
Productomschrijving
100012160 SCHRIJF-/LEESAPPARAA
HF lees-/schrijfkop, IO-Link, Niet-bondig, schroefdraad, M18 x 1, messing verchroomd, Proceswaarde in 32-byte IO-link-telegram, Gebruik in SIO-modus mogelijk, Uitvoer van RSSI-waarde, Alarmuitgangen, instelbaar (bijv. voor RSSI-drempel), Wachtwoord-functie voor toegang tot de gegevensdrager (voor het activeren van de wachtwoordfunctie moet aparte hardware worden gebruikt), Bedrijfsurenteller, Connector, M12 × 1, 4‐polig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4146906 |
| Artikelnummer fabrikant | 100012160 |
| EAN-code | 4047101514186 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN-M18-IOL2-H1141 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop, IO-Link |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Diepte | 63.5 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,015 x 0,02 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 247,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st