Turck - RFID-lezer - TN-Q14-0.15-RS4.47T
Ons artikelnummer
1505723
Artikelnummer fabrikant
7030235
Type nummer
TN-Q14-0.15-RS4.47T
EAN-code
4047101206944
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
72 mm
Breedte
30 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
TN-Q14-0.15-RS4.47T READ/WRITE HEAD
HF lees-/schrijfkop, Niet-bondig, rechthoekig, hoogte 14mm, actief vlak bovenaan, kunststof, PBT-GF30-V0
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1505723 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030235 |
| EAN-code | 4047101206944 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN-Q14-0.15-RS4.47T |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 72 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 14 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 19 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,1 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 297,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st