Turck - RFID-lezer - TN-Q40-IOL2-H1141
Productomschrijving
TN-Q40-IOL2-H1141 SCHRIJF/LEESAPPARAAT
HF lees-/schrijfkop, IO-link, Niet-bondig, Rechthoekig, hoogte 40 mm, Het actieve oppervlak (geel) kan zonder gereedschap (snelspansluiting) in vijf verschillende richtingen worden gepositioneerd, Kunststof, PBT-GF30-V0, Proceswaarde in 32-byte IO-link-telegram, Gebruik in SIO-modus mogelijk, Uitvoer van RSSI-waarde, Alarmuitgangen, instelbaar (bijv. voor RSSI-drempel), Wachtwoord-functie voor toegang tot de gegevensdrager (voor het activeren van de wachtwoordfunctie moet aparte hardware worden gebruikt), Bedrijfsurenteller, Connector, M12 × 1, 4‐polig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3370177 |
| Artikelnummer fabrikant | 100012163 |
| EAN-code | 4047101514209 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN-Q40-IOL2-H1141 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop, IO-link |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Breedte | 40 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 75 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,114 kg |
| Afmeting verpakking | 0,045 x 0,07 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 287,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st