Turck - RFID-lezer - TN-R42TC-EX
Ons artikelnummer
4194806
Artikelnummer fabrikant
100020166
Type nummer
TN-R42TC-EX
EAN-code
4047101526417
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Type ingangsspanning
DC
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Diepte
150.5 mm
Productomschrijving
100020166 HF LEES-/SCHRIJFKOP, VOOR EXPLOSIEGEVAARLIJKE OMGEVINGEN
HF lees-/schrijfkop, Voor explosiegevaarlijke omgevingen, Niet-bondig, Gladde buis, Ex-e-aansluitklemmenruimte met trekveren, Behuizing van roestvaststaal V2A, Frontkap van vloeibaar kristal-polymeer, Permanent leesbare lasergegraveerde type-aanduiding, ATEX-categorie II 2 G, Ex-zone 1, ATEX-categorie II 2 D, Ex-zone 21
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4194806 |
| Artikelnummer fabrikant | 100020166 |
| EAN-code | 4047101526417 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN-R42TC-EX |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop, Voor explosiegevaarlijke omgevingen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Type ingangsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 150.5 mm |
| Diameter | 42 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 28 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,573 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,05 x 0,16 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.498,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st