Turck - RFID-lezer - TN865-Q120L130-H1147
Ons artikelnummer
3364682
Artikelnummer fabrikant
7030520
Type nummer
TN865-Q120L130-H1147
EAN-code
4047101279085
Radioprotocol
EPCglobal Class-1 Gen 2
Breedte
120 mm
Max. overdrachtsnelheid, lezend
80 kBit/s
Max. overdrachtsnelheid, schrijvend
60 kBit/s
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
SCHRIJF/LEESAPPARAAT UHF
Schrijf-/leesapparaat UHF, Niet-bondig, rechthoekig, hoogte 60 mm, actief vlak vooraan, kunststof, ABS, Alleen geschikt voor gebruik binnen de Europese Unie (EU) bij 865…868 MHz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3364682 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030520 |
| EAN-code | 4047101279085 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TN865-Q120L130-H1147 |
| Omschrijving | Schrijf-/leesapparaat UHF |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Radioprotocol | EPCglobal Class-1 Gen 2 |
| Breedte | 120 mm |
| Max. overdrachtsnelheid, lezend | 80 kBit/s |
| Max. overdrachtsnelheid, schrijvend | 60 kBit/s |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Hoogte | 60 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 115 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,032 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,15 x 0,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.578,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st