Turck - RFID-lezer - TNLR-Q80-H1147-EX
Ons artikelnummer
1511236
Artikelnummer fabrikant
7030303
Type nummer
TNLR-Q80-H1147-EX
EAN-code
4047101228380
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
165 mm
Breedte
80 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
TNLR-Q80-H1147-EX7 7030303
HF lees-/schrijfkop, Voor explosiegevaarlijke omgevingen, Niet-bondig, rechthoekig, hoogte 40 mm, actief vlak bovenaan, kunststof, PBT-GF30-V0, ATEX categorie II 3 G, Ex zone 2, ATEX categorie II 3 D, Ex zone 22
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1511236 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030303 |
| EAN-code | 4047101228380 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TNLR-Q80-H1147-EX |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop, Voor explosiegevaarlijke omgevingen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 165 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,34 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,08 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 566,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st