Turck - RFID-lezer - TNSLR-Q42TWD-H1147
Ons artikelnummer
1208475
Artikelnummer fabrikant
7030424
Type nummer
TNSLR-Q42TWD-H1147
EAN-code
4047101261042
Frequentie
13.56 - 13.56 MHz
Radioprotocol
ISO 15693
Max. transmissiebereik
215 mm
Breedte
42.5 mm
Type ingangsspanning
DC
Productomschrijving
TNSLR-Q42TWDH-1147 7030424
HF lees-/schrijfkop, Niet-bondig, rechthoekig, hoogte 42,5mm, actief vlak bovenaan, kunststof, PA12-GF30
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1208475 |
| Artikelnummer fabrikant | 7030424 |
| EAN-code | 4047101261042 |
| Artikelklasse (ETIM) | RFID-lezer |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | TNSLR-Q42TWD-H1147 |
| Omschrijving | HF lees-/schrijfkop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Frequentie | 13.56 - 13.56 MHz |
| Radioprotocol | ISO 15693 |
| Max. transmissiebereik | 215 mm |
| Breedte | 42.5 mm |
| Type ingangsspanning | DC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 42.5 mm |
| Diepte | 67.7 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,146 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,1 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 688,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st