Turck - Stromingsmonitor - FCS-G1/2A4-NA-H1141
Brutoprijs
256,40
Turck - Stromingsmonitor - FCS-G1/2A4-NA-H1141
Ons artikelnummer
1290057
Artikelnummer fabrikant
6870303
Type nummer
FCS-G1/2A4-NA-H1141
EAN-code
4047101172676
Uitvoering procesaansluiting
Schroefdraadaansluiting
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen
1 - 150 m/s
Drukvastheid meetkop
100 bar
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Meetprincipe
Thermisch
Productomschrijving
FCS-G1/2A4-NA-H1141 6870303 FLOWMETER
stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerkingselektronica, Onderdompelingssensor, sensor voor vloeibare media, calorimetrisch werkingsprincipe, afstelling met verwerkingsapparaat, weergave via LED-bargraph aan het verwerkingsapparaat, apparaat met stekker, M12 x 1, 4-draadsaansluiting op een verwerkingsapparaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1290057 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870303 |
| EAN-code | 4047101172676 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-G1/2A4-NA-H1141 |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor zonder geïntegreerde verwerki |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering procesaansluiting | Schroefdraadaansluiting |
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij vloeistoffen | 1 - 150 m/s |
| Drukvastheid meetkop | 100 bar |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 35 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,157 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 256,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st