Turck - Stromingsmonitor - FCS-K20-AP8X
Brutoprijs
133,65
Turck - Stromingsmonitor - FCS-K20-AP8X
Ons artikelnummer
1290328
Artikelnummer fabrikant
6870702
Type nummer
FCS-K20-AP8X
EAN-code
4047101175066
Uitvoering procesaansluiting
Flensaansluiting
Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij gassen
0.5 - 15 m/s
Omgevingstemperatuur uitleeselektronica
0 - 60 °C
Drukvastheid meetkop
1 bar
Nom. stuurspanning bij DC
19.2 - 28.8 V
Productomschrijving
FCS-K20-AP6X STROMINGSMONITOR 6870702
stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkingselektronica, Kabellengte 2 m, Onderdompelingssensor, sensor voor gasvormige media, calorimetrisch werkingsprincipe, afstelling met potentiometer, inclusief kunststoffen montageflens, weergave via 2-kleuren-LED, sensor uit kunststof, DC 3-draads, 19,2...28,8 VDC, N.O., PNP-uitgang, apparaat met kabel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1290328 |
| Artikelnummer fabrikant | 6870702 |
| EAN-code | 4047101175066 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FCS-K20-AP8X |
| Omschrijving | stromingsbewaking, onderdompelingssensor met geïntegreerde verwerkings |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering procesaansluiting | Flensaansluiting |
| Instelbare aanspreekwaarde voor stroming bij gassen | 0.5 - 15 m/s |
| Omgevingstemperatuur uitleeselektronica | 0 - 60 °C |
| Drukvastheid meetkop | 1 bar |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Meetprincipe | Thermisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 50 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,194 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,11 x 0,197 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st