Turck - Stromingsmonitor - FM-IM-3UP63X
Brutoprijs
312,60
Turck - Stromingsmonitor - FM-IM-3UP63X
Ons artikelnummer
1290059
Artikelnummer fabrikant
7525100
Type nummer
FM-IM-3UP63X
EAN-code
4047101260533
Omgevingstemperatuur uitleeselektronica
-25 - 70 °C
Nom. stuurspanning bij DC
20 - 30 V
Type stuurspanning
DC
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Productomschrijving
FM-IM-3UP63X STROMINGSBEW. 725100
stromingsbewaking, Voor de aansluiting van flowsensoren uit de FCS- en FCI-productserie, IO-Link device met transistoruitgangen, transistoruitgangen voor stroming, temperatuur en fouten, schakelpuntinstelling zonder aanleren van de stromingsgrenzen (Quick Teach), LED bargraph voor de weergave van stromingssnelheid en mediumtemperatuur, bewaking van het arbeids- en weergavebereik, draadbreuk- en kortsluitherkenning aan de sensor, werking naar keuze in de standaard IO of IO-Link modus, parametrering via Touch Button of software-ondersteund via IO-Link
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1290059 |
| Artikelnummer fabrikant | 7525100 |
| EAN-code | 4047101260533 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stromingsmonitor |
| Merk | Turck |
| Serie | |
| Type nummer | FM-IM-3UP63X |
| Omschrijving | stromingsbewaking, Voor de aansluiting van flowsensoren uit de FCS- en |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Omgevingstemperatuur uitleeselektronica | -25 - 70 °C |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 30 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 26 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,233 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,12 x 0,16 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 312,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st