Wago - Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie - 770-703
Ons artikelnummer
1750040
Artikelnummer fabrikant
770-703
Type nummer
770-703
EAN-code
4044918252560
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
25 A
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aansluitwijze
Veerklemaansluiting
Productomschrijving
770-703 STEKER FEMALE SNAP-IN 3-POL. ZW.
Snap-In bus 3-polig Cod. A 4,00 mm² zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1750040 |
| Artikelnummer fabrikant | 770-703 |
| EAN-code | 4044918252560 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 770 |
| Type nummer | 770-703 |
| Omschrijving | Snap-In bus 3-polig Cod. A zwart |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 35.5 mm |
| Model | Contrastekker (female) |
| Inbouwvariant | Snap-In/schroefdeel |
| Insteekrichting | Recht |
| Hellingshoek | 0 - 0 ° |
| Aansluitmaat schroefdraad | Zonder schroefdraadverbinding |
| Aantal aansluitingen per pool | 2 |
| Pool-markering | L, N, PE |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Vuurbelasting | 0.066 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Lengte | 37.5 mm |
| Hoogte | 17.5 mm |
| Doorsnede aansluiting (soepel) | 0.5 - 4 mm² |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.5 - 4 mm² |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Wanddikte behuizing | 2 mm |
| RAL-nummer codering/contact inzetstuk | 9004 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,303 KG |
| Afmeting verpakking | 0,228 x 0,14 x 0,18 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st