Wago - Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie - 770-715
Ons artikelnummer
1159038
Artikelnummer fabrikant
770-715
Type nummer
770-715
EAN-code
4055143375870
Nom. (meet)spanning
400 V
Nom. (meet)stroom
25 A
Aantal polen
5
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aansluitwijze
Veerklemaansluiting
Productomschrijving
770-715 STEKER MALE SNAP-IN 5-POL. ZW.
Snap-In steker 5-polig Cod. A 4,00 mm² zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1159038 |
| Artikelnummer fabrikant | 770-715 |
| EAN-code | 4055143375870 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 770 |
| Type nummer | 770-715 |
| Omschrijving | Snap-In steker 5-polig Cod. A zwart |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen | 5 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 55.5 mm |
| Model | Stekker |
| Inbouwvariant | Snap-In/schroefdeel |
| Insteekrichting | Recht |
| Hellingshoek | 0 - 0 ° |
| Aansluitmaat schroefdraad | Zonder schroefdraadverbinding |
| Aantal aansluitingen per pool | 2 |
| Pool-markering | Overig |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Vuurbelasting | 0.112 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Lengte | 41.1 mm |
| Hoogte | 18.5 mm |
| Doorsnede aansluiting (soepel) | 0.5 - 4 mm² |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.5 - 4 mm² |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Wanddikte behuizing | 2 mm |
| RAL-nummer codering/contact inzetstuk | 9004 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,056 KG |
| Afmeting verpakking | 0,228 x 0,14 x 0,18 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 568,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st