Wago - Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie - 890-702
Ons artikelnummer
1097184
Artikelnummer fabrikant
890-702
Type nummer
890-702
EAN-code
4045454233396
Nom. (meet)spanning
250 V
Nom. (meet)stroom
16 A
Aantal polen
2
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aansluitwijze
Veerklemaansluiting
Productomschrijving
890-702 STEKER FEMALE SNAP-IN 2-POL.ZW.
Snap-In bus 2-polig Cod. A 1,50 mm² zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1097184 |
| Artikelnummer fabrikant | 890-702 |
| EAN-code | 4045454233396 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 890 |
| Type nummer | 890-702 |
| Omschrijving | Snap-In bus 2-polig Cod. A zwart |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 19.8 mm |
| Model | Contrastekker (female) |
| Inbouwvariant | Snap-In/schroefdeel |
| Insteekrichting | Recht |
| Hellingshoek | 0 - 0 ° |
| Aansluitmaat schroefdraad | Zonder schroefdraadverbinding |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Pool-markering | L, N |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Vuurbelasting | 0.031 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Lengte | 39.85 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Doorsnede aansluiting (soepel) | 0.25 - 1.5 mm² |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.25 - 1.5 mm² |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Wanddikte behuizing | 2 mm |
| RAL-nummer codering/contact inzetstuk | 9004 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,27 KG |
| Afmeting verpakking | 0,222 x 0,094 x 0,048 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 324,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st