Wago - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - 770-618
Ons artikelnummer
1800877
Artikelnummer fabrikant
770-618
Type nummer
770-618
EAN-code
4050821394778
Nom. (meet)spanning
400 V
Nom. (meet)stroom
25 A
Aantal polen
5
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal ingangen
5
Productomschrijving
770-618 VERDELER 5-POL.1xMALE/3xFEMALE COD.I 3 X BUS
3-voudige verdeler 5-polig Cod. I 1 ingang 3 uitgangen blauw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1800877 |
| Artikelnummer fabrikant | 770-618 |
| EAN-code | 4050821394778 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 770 |
| Type nummer | 770-618 |
| Omschrijving | 3-voudige verdeler 5-polig Cod. I blauw |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen | 5 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal ingangen | 5 |
| Breedte | 50 mm |
| Aantal uitgangen | 15 |
| Pool-markering | Overig |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Blauw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Vuurbelasting | 0.189 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Lengte | 46 mm |
| Hoogte | 36.7 mm |
| Type verdeler | H-verdeler |
| Nom. (meet)stroom naar armatuur | 25 A |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C |
| Type geïntegreerde schakeling | Geen |
| Bevestigingsmogelijkheid | Met separate adapter |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,123 KG |
| Afmeting verpakking | 0,292 x 0,208 x 0,06 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.655,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st