Wago - Connector voor insteekbare gebouwinstallatie - 873-902
Ons artikelnummer
1225561
Artikelnummer fabrikant
873-902
Type nummer
873-902
EAN-code
4045454548421
Nom. (meet)spanning
400 V
Nom. (meet)stroom
6 A
Aantal polen
2
Aansluitwijze
Veerklemaansluiting
Breedte
13 mm
Productomschrijving
873-902 LAMPCONNECTOR
Lampconnector 2-polig 4,00 mm² geel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1225561 |
| Artikelnummer fabrikant | 873-902 |
| EAN-code | 4045454548421 |
| Artikelklasse (ETIM) | Connector voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 873 |
| Type nummer | 873-902 |
| Omschrijving | Lampconnector 2-polig geel |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 13 mm |
| Aantal aansluitingen per pool | 3 |
| Pool-markering | 1, 2 |
| Mechanische codering | Nee |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Geel |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Vuurbelasting | 0.029 kWh |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Lengte | 42 mm |
| Hoogte | 13.2 mm |
| Doorsnede aansluiting (massieve ader) | 0.75 - 4 mm² |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 40 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,207 KG |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,085 x 0,06 M |
| Volle verpakking bevat | 400 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st