Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 2001-402
Ons artikelnummer
1012192
Artikelnummer fabrikant
2001-402
Type nummer
2001-402
EAN-code
4055143698412
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
2
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Ja
Nom. (meet)stroom In
18 A
Nom. (meet)spanning
800 V
Productomschrijving
2001-402 Kambrug
Brug 2-voudig geïsoleerd lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1012192 |
| Artikelnummer fabrikant | 2001-402 |
| EAN-code | 4055143698412 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 2001 |
| Type nummer | 2001-402 |
| Omschrijving | Brug 2-voudig geïsoleerd lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 4.2 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1775 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,02 KG |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,05 x 0,03 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,20 per 100 st |
Artikel bevat 1 st