Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 270-480
Ons artikelnummer
1144487
Artikelnummer fabrikant
270-480
Type nummer
270-480
EAN-code
4045454224042
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
80
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Nom. (meet)stroom In
18 A
Nom. (meet)spanning
250 V
Productomschrijving
270-480 Brug BRUG VOOR SENSORKLEM 80V
Brug 80-voudig zilverkleurig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144487 |
| Artikelnummer fabrikant | 270-480 |
| EAN-code | 4045454224042 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 270 |
| Type nummer | 270-480 |
| Omschrijving | Brug 80-voudig zilverkleurig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 80 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Geïsoleerd | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 5 mm |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 36 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,215 KG |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,07 x 0,06 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 721,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st