Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 870-402
Ons artikelnummer
1028294
Artikelnummer fabrikant
870-402
Type nummer
870-402
EAN-code
4066966272529
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
2
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Ja
Nom. (meet)stroom In
18 A
Nom. (meet)spanning
440 V
Productomschrijving
870-402 Kambrug
Brug; 2-voudig; geïsoleerd; lichtgrijs
Brug 2-voudig geïsoleerd lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1028294 |
| Artikelnummer fabrikant | 870-402 |
| EAN-code | 4066966272529 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 870 |
| Type nummer | 870-402 |
| Omschrijving | Brug 2-voudig geïsoleerd lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 5 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 429 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,025 KG |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,1 x 0,014 M |
| Volle verpakking bevat | 200 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st