Wago - Doorverbindingsbrug rijgklem - 870-405
Ons artikelnummer
2998270
Artikelnummer fabrikant
870-405
Type nummer
870-405
EAN-code
4066966271737
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
5
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Ja
Nom. (meet)stroom In
18 A
Nom. (meet)spanning
440 V
Productomschrijving
870-405 Kambrug
Brug; 5-voudig; geïsoleerd; lichtgrijs
Brug 5-voudig geïsoleerd lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2998270 |
| Artikelnummer fabrikant | 870-405 |
| EAN-code | 4066966271737 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 870 |
| Type nummer | 870-405 |
| Omschrijving | Brug 5-voudig geïsoleerd lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 5 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 5 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 280 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,059 KG |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,165 x 0,01 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 0,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st