Wago - Eindsteun rijgklem - 249-116
Ons artikelnummer
1013636
Artikelnummer fabrikant
249-116
Type nummer
249-116
EAN-code
4017332270823
Breedte
6 mm
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Uitvoering vergrendeling
Schroefloos
Materiaal
Kunststof
Kleur
Grijs
Productomschrijving
249-116 Schroefloze eindklem
Schroefloze eindklem 6 mm breed voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1013636 |
| Artikelnummer fabrikant | 249-116 |
| EAN-code | 4017332270823 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindsteun rijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 249 |
| Type nummer | 249-116 |
| Omschrijving | Schroefloze eindklem 6 mm breed voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 gri |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte | 6 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering vergrendeling | Schroefloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Breedte/Rastermaat | 6 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 28.2 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 28 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1951 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,43 KG |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,125 x 0,12 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st