Wago - Schermaansluitklem - 790-208
Ons artikelnummer
1285480
Artikelnummer fabrikant
790-208
Type nummer
790-208
EAN-code
4017332942348
Toegestane kabeldiameter
3 - 8 mm
Montagewijze
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Breedte/Rastermaat
29.9 mm
Hoogte
30 mm
Productomschrijving
790-208 Schermklembeugel
Schermklembeugel 12,4 mm breed 3 ... 8 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1285480 |
| Artikelnummer fabrikant | 790-208 |
| EAN-code | 4017332942348 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schermaansluitklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 790 |
| Type nummer | 790-208 |
| Omschrijving | Schermklembeugel 12,4 mm breed 3 ... 8 mm zilverkleurig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Toegestane kabeldiameter | 3 - 8 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte/Rastermaat | 29.9 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 44 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,486 KG |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,16 x 0,05 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 661,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st