Wago - Schermaansluitklem - 790-216
Ons artikelnummer
1285481
Artikelnummer fabrikant
790-216
Type nummer
790-216
EAN-code
4045454077501
Toegestane kabeldiameter
6 - 16 mm
Montagewijze
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Breedte/Rastermaat
28.3 mm
Hoogte
34.6 mm
Productomschrijving
790-216 Schermklembeugel
Schermklembeugel 21,8 mm breed 6 ... 16 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1285481 |
| Artikelnummer fabrikant | 790-216 |
| EAN-code | 4045454077501 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schermaansluitklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 790 |
| Type nummer | 790-216 |
| Omschrijving | Schermklembeugel 21,8 mm breed 6 ... 16 mm zilverkleurig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Toegestane kabeldiameter | 6 - 16 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte/Rastermaat | 28.3 mm |
| Hoogte | 34.6 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 975 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,381 KG |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,16 x 0,05 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 867,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st