Wago - Sensor/actorrijgklem - 2000-5311
Ons artikelnummer
1506349
Artikelnummer fabrikant
2000-5311
Type nummer
2000-5311
EAN-code
4055143393447
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.14 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.5 - 0.75 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.5 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.14 - 1 mm²
Nom. (meet)stroom In
13.5 A
Productomschrijving
2000-5311 3-draads initiatorklem KLEM
3-draads initiatorklem met gekleurde invoeropeningen 1 mm² Push-in CAGE CLAMP® 1,00 mm² grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1506349 |
| Artikelnummer fabrikant | 2000-5311 |
| EAN-code | 4055143393447 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 2000 |
| Type nummer | 2000-5311 |
| Omschrijving | 3-draads initiatorklem met gekleurde invoeropeningen 1 mm² grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 0.75 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 13.5 A |
| Breedte | 7 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Breedte/Rastermaat | 7 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 52.4 mm |
| Lengte | 81.1 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Kleur lichtbron | Overig |
| LED-schakeling voor | Nee |
| Geïntegreerde aardklem | Nee |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Met voedingsfunctie | Nee |
| Scheidingsfunctie | Nee |
| Hoogte | 81.1 mm |
| Diepte | 52.4 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 71 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,812 KG |
| Afmeting verpakking | 0,353 x 0,103 x 0,072 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st