Wago - Sensor/actorrijgklem - 270-572/281-434
Ons artikelnummer
2998205
Artikelnummer fabrikant
270-572/281-434
Type nummer
270-572/281-434
EAN-code
4050821286592
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.25 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.08 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.08 - 2.5 mm²
Breedte
5 mm
Productomschrijving
270-572/281-434 3-draads actuatorklem KLEM LED PNP
3-draads actuatorklem LED rood voor PNP (positief) schakelende actuatoren 2,5 mm² CAGE CLAMP® 2,50 mm² grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2998205 |
| Artikelnummer fabrikant | 270-572/281-434 |
| EAN-code | 4050821286592 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorrijgklem |
| Merk | Wago |
| Serie | Series 270 |
| Type nummer | 270-572/281-434 |
| Omschrijving | 3-draads actuatorklem LED rood voor PNP (positief) schakelende actuato |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Breedte | 5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Breedte/Rastermaat | 5 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 39 mm |
| Lengte | 68 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Kleur lichtbron | Rood |
| LED-schakeling voor | PNP |
| Geïntegreerde aardklem | Nee |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Met voedingsfunctie | Nee |
| Scheidingsfunctie | Nee |
| Hoogte | 68 mm |
| Diepte | 39 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 95 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,522 KG |
| Afmeting verpakking | 0,276 x 0,085 x 0,06 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st