Weidmüller - Adereindhuls - H1,0/15D ZH R
Ons artikelnummer
1084049
Artikelnummer fabrikant
9037440000
Type nummer
H1,0/15D ZH R
EAN-code
4008190493011
Nom. doorsnede
1 mm²
Bouwvorm
Tweeling-adereindhuls
Hulslengte
8 mm
Geïsoleerd
Ja
Kleur
Rood
Productomschrijving
9037440000 H1,0/15D ZH R
Electrogalvanised copper sleeve for the protection of stripped flexible conductors. Crimping the wire-end ferrule protects the wires and enables permanently stable electrical connections.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1084049 |
| Artikelnummer fabrikant | 9037440000 |
| EAN-code | 4008190493011 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adereindhuls |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Connecting elements |
| Type nummer | H1,0/15D ZH R |
| Omschrijving | Wire end ferrule, Twin wire-end ferrule, 1 mm², Stripping length: 11 m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. doorsnede | 1 mm² |
| Bouwvorm | Tweeling-adereindhuls |
| Hulslengte | 8 mm |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kleur | Rood |
| Isolatiemateriaal | Overig |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Voor kortsluitvaste lijnen | Nee |
| Levering op band | Nee |
| Materiaal isolatie | Polypropyleen (PP) |
| AWG-maat | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 14500 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 500 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,074 kg |
| Afmeting verpakking | 0,164 x 0,116 x 0,013 m |
| Volle verpakking bevat | 500 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,73 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9037440000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9037440000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9037440000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9037440000
Artikel bevat 1 st