Weidmüller - Combinatietang - KBZ 160
Ons artikelnummer
2240373
Artikelnummer fabrikant
9046280000
Type nummer
KBZ 160
EAN-code
4032248356478
Uitstaand snijvlak
Ja
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Greepuitvoering
Overig
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verchroomd
Productomschrijving
9046280000 KBZ 160 KOMBINATIETANG
Combination pliers can be used to grip, hold or separate.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240373 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046280000 |
| EAN-code | 4032248356478 |
| Artikelklasse (ETIM) | Combinatietang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | KBZ 160 |
| Omschrijving | Combination pliers, 160 mm, Protective insulation, 1000 V: Yes |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitstaand snijvlak | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Handvat | Kunststof huls |
| Gewicht | 205 g |
| Gesmeed | Ja |
| Grijpvlak | Glad |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,207 kg |
| Afmeting verpakking | 0,228 x 0,064 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st